Peter de Kubber tijdelijk naar Atrium

14 november 2011

Peter de Kubber gaat vanaf maandag 14 november 18 maanden de raad van bestuur van Atrium Medisch Centrum Parkstad versterken. Hij gaat zich vooral bezighouden met bouw.

De raad van toezicht van het Atrium vindt dat de huidige tweekoppige raad van bestuur te veel werk op haar bordje krijgt: de nieuwbouw en renovatie, de voorgenomen fusie met Orbis en de nieuwe financiering van de zorg.

Peter de Kubber ook verbonden aan Jeroen Bosch

Jef Pleumeekers, voorzitter van de raad van toezicht, wil met de aanstelling voorkomen dat de nieuwe voorzitter van de raad van bestuur, David Jongen, voor het ziekenhuis onzichtbaar wordt, omdat hij wordt bedolven onder de vele extra dossiers. “Alleen al de voorgenomen fusie tussen Atrium en Orbis kost al twee dagen per week. Daarnaast vereist de realisatie van de nieuwbouw een intensieve aansturing. We zijn verheugd dat we in Peter de Kubber precies de persoon hebben gevonden die we zochten.”

Peter de Kubber gaat bouw doen

Peter de Kubber blijft verbonden aan het Jeroen Bosch Ziekenhuis (JBZ) in Den Bosch voor vastgoedmanagement. Tot dit najaar maakte hij er deel uit van de raad van bestuur. Hij was onder andere verantwoordelijk voor het bouwtraject. Verder heeft De Kubber ervaring met grote automatiseringstrajecten. De Kubber zal zich in Atrium MC vooral bezig houden met de bouw en zal binnen het fusietraject de invoering van een gemeenschappelijke informatiearchitectuur mee begeleiden. (Zorgvisie - Bart Kiers)

Lees ook:

Peter de Kubber vertrekt bij Jeroen Bosch Ziekenhuis
Atrium heeft lening nieuwbouw binnen

  

Meer Zorgvisie


Zorgvisie

Zorgvisie is de vaktitel voor beleid en management in de gezondheidszorg. Het magazine staat vol achtergronden en opinie.
Word direct abonnee van Zorgvisie.

Volg Zorgvisie op Twitter

Redacteuren van Zorgvisie houden u via Twitter op de hoogte van het laatste nieuws. Volg:
@Mark_Zorgvisie en @Wouterzorg.

Congres: Grip op kwaliteit

De core business voor iedere zorginstelling binnen de VV&T-sector is het aantoonbaar leveren van kwalitatief goede zorg aan cliënten. Daarover gaat het Zorgvisie-congres Grip op kwaliteit.
Meer informatie en aanmelden.

| Share

Reageren

*Verplichte velden Verstuur