Amstelring/OsiraGroep neemt huishoudelijke hulpen TSN over

21 december 2011

Medewerkers huishoudelijke hulp van TSN Thuiszorg in Amsterdam komen in dienst van Amstelring/OsiraGroep Huishoudelijke Hulp BV. TSN Thuiszorg heeft per 1 februari 2012 niet langer een gunning om huishoudelijke hulp te verlenen in de gemeente Amsterdam.

Het gaat om vijfhonderd mensen. De overgenomen thuishulpen houden hun huidige salarisschaal, rechten en plichten, arbeidsvoorwaarden en aantal contractsuren.

Cliënten

Uitgangspunt is dat medewerkers hun eigen cliënten behouden. Wanneer de cliënt ervoor kiest om over te stappen naar Amstelring/OsiraGroep, hoeft hij of zij niets te doen om de eigen medewerker te houden. TSN geeft de cliëntgegevens door aan Amstelring/OsiraGroep en daarmee wordt de overstap ook bij de gemeente administratief geregeld. Kiest de cliënt ervoor om vanaf 1 februari 2012 de hulp bij het huishouden van een andere organisatie dan Amstelring/OsiraGroep te ontvangen, dan moet de cliënt contact opnemen met de thuiszorgaanbieder van zijn keuze om deze overstap persoonlijk te regelen. (Zorgvisie – Wouter van den Elsen / Twitter)

Lees meer:

Diakonie neemt huishoudelijke hulp Amstelland over
Huishoudelijke hulp krijgt les in signaleren
SCP rekent op 1,5 miljard voor huishoudelijke hulp
Vérian stopt met huishoudelijke hulp

  

Meer Zorgvisie


Dagelijkse nieuwsbrief

Dagelijks verschijnt de nieuwsbrief van Zorgvisie. Wilt u deze ook ontvangen? Meld uzelf snel en eenvoudig aan.

Zorgvisie op Facebook

Via Facebook blijven onze fans op de hoogte van het meest opmerkelijke zorgnieuws. Word fan van Zorgvisie.

HR in de zorg

De groeiende zorgmarkt en krimpende arbeidsmarkt dwingen zorginstellingen tot veranderingen, hoe spelen we hierop in?
Meer informatie en aanmelden.

| Share

Reageren

*Verplichte velden Verstuur