Home Contact

Contact

U kunt veel vragen online regelen via BSL klantenservice. Bijvoorbeeld klachten, adreswijzigingen, vragen over uw factuur of technische vragen. Komt u er daar niet uit, dan kunt u ons ook bellen: 030 – 638 3736.

Zorgvisie
De redactie van Zorgvisie brengt nieuws en achtergronden op zorgvisie.nl, de website van Zorgvisie, en in Zorgvisie magazine, vaktitel voor beleid en management van de gezondheidszorg. Hoofdredacteur van Zorgvisie is Eric Bassant.

Zorgvisie ict
De redactie van Zorgvisie ict brengt nieuws en achtergronden over ict in de zorg op zorgvisie.nl. Hoofdredacteur van Zorgvisie ict is Eric Bassant.

Zorgvisie is een uitgave van Bohn Stafleu van Loghum (BSL), onderdeel van Springer Nature.

Artikel aanbieden

Ideeën voor opinies en achtergrondartikelen op onze website over de thema’s kwaliteit, huisvesting, financiën, personeel of ict kunt u aanbieden bij zorgvisie@bsl.nl Hiervoor gelden dezelfde auteursrichtlijnen als voor magazineartikelen.

Ook persberichten graag mailen naar zorgvisie@bsl.nl

Adressen

Zorgvisie
Walmolen 1, 3994 DL Houten, Nederland
Postbus 246, 3990 GA Houten, Nederland
E-mail: zorgvisie@bsl.nl

Zorgvisie ict
Walmolen 1, 3994 DL Houten, Nederland
Postbus 246, 3990 GA Houten, Nederland
E-mail: zorgvisie@bsl.nl

Locatie en route

De Redactie

Eric Bassant

Hoofdredacteur
telefoon: +31 (0) 30 638 3852
e-mail: eric.bassant@bsl.nl

Berber Bast

Chef Redactie
telefoon: +31 (0) 30 638 3769
e-mail: berber.bast@bsl.nl

Alie Zwart

Eindredacteur
telefoon: +31 (0) 30 638 3781
e-mail: alie.zwart@bsl.nl

Carina van Aartsen

Redacteur Cure
telefoon: +31 (0) 30 638 3822
e-mail: carina.van.aartsen@bsl.nl

Puck van Beurden

Redacteur Care
telefoon: +31 (0) 30 638 5253
e-mail: puck.van.beurden@bsl.nl

Wouter van den Elsen

Redacteur Care en Zorg-ict
telefoon: +31 (0) 30 638 3831
e-mail: wouter.van.den.elsen@bsl.nl

Bart Kiers

Redacteur Cure
telefoon: +31 (0) 30 638 3634
e-mail: bart.kiers@bsl.nl