Home Contact

Contact

U kunt veel vragen online regelen via BSL klantenservice. Bijvoorbeeld klachten, adreswijzigingen, vragen over uw factuur of technische vragen.

Zorgvisie
De redactie van Zorgvisie brengt nieuws en achtergronden op zorgvisie.nl, de website van Zorgvisie, en in Zorgvisie magazine, vaktitel voor beleid en management van de gezondheidszorg. Hoofdredacteur van Zorgvisie is Simon Broersma.

Zorgvisie ict
De redactie van Zorgvisie ict brengt nieuws en achtergronden over ict in de zorg op zorgvisie.nl. Hoofdredacteur van Zorgvisie ict is Simon Broersma.

Zorgvisie is een uitgave van Bohn Stafleu van Loghum (BSL), onderdeel van Springer Nature.

Artikel aanbieden

Ideeën voor opinies en achtergrondartikelen op onze website over de thema’s kwaliteit, huisvesting, financiën, personeel of ict kunt u aanbieden bij eindredactiezm@bsl.nl Hiervoor gelden dezelfde auteursrichtlijnen als voor magazineartikelen.

Persberichten graag mailen naar zorgvisie@bsl.nl

Adressen

Zorgvisie
Walmolen 1, 3994 DL Houten, Nederland
Postbus 246, 3990 GA Houten, Nederland
E-mail: zorgvisie@bsl.nl

Zorgvisie ict
Walmolen 1, 3994 DL Houten, Nederland
Postbus 246, 3990 GA Houten, Nederland
E-mail: zorgvisie@bsl.nl

Zorgvisie congressen

Heeft u vragen over of hulp nodig bij uw inschrijving voor één van onze congressen?

Klantenservice
Telefoon (0031) (0) 30 – 638 3638
E-mail: aanmelder@bsl.nl

Sales

Voor vragen over adverteren en congressponsoring neem contact op met:

Mark van der Kooij (Sales)
Telefoon (0031) (0) 06 – 4220 4231
E-mail: mark.vanderkooij@bsl.nl

Locatie en route

De Redactie

Simon Broersma

Hoofdredacteur
telefoon: +31 (0) 30 638 3630
e-mail: simon.broersma@bsl.nl

Berber Bast

Chef Redactie
telefoon: +31 (0) 30 638 3769
e-mail: berber.bast@bsl.nl

Alie Zwart

Eindredacteur
telefoon: +31 (0) 30 638 3781
e-mail: alie.zwart@bsl.nl

Carina van Aartsen

Redacteur Cure
telefoon: +31 (0) 30 638 3822
e-mail: carina.van.aartsen@bsl.nl

Bart Kiers

Redacteur Cure
telefoon: +31 (0) 30 638 3634
e-mail: bart.kiers@bsl.nl

Shannah Spoelstra

Redacteur Zorgmanagement
030 – 638 3654
shannah.spoelstra@bsl.nl

Zorgvisie congressen

Annemarie Kreijenbroek

Sr. Portfoliomanager Events
030 – 638 3675
annemarie.kreijenbroek@bsl.nl

Connie Willemse

Klantenservice
030 – 638 3638
Aanmelder@bsl.nl

Miranda Looijen-Hardenbol

Klantenservice
030 – 638 3638
Aanmelder@bsl.nl

Zorgvisie congressen

Mark van der Kooij

Sales
06 – 4220 4231
mark.vanderkooij@bsl.nl