Home Contact

Contact

U kunt veel vragen online regelen via BSL klantenservice. Bijvoorbeeld klachten, adreswijzigingen, vragen over uw factuur of technische vragen.

Zorgvisie
De redactie van Zorgvisie brengt nieuws en achtergronden op zorgvisie.nl, de website van Zorgvisie, en in Zorgvisie magazine, vaktitel voor beleid en management van de gezondheidszorg. Hoofdredacteur van Zorgvisie is Simon Broersma.

Zorgvisie tech
De redactie van Zorgvisie tech brengt nieuws en achtergronden over tech in de zorg op zorgvisie.nl. Vier keer per jaar verschijnt het Zorgvisie tech magazine. Hoofdredacteur van Zorgvisie tech is Simon Broersma.

Zorgvisie is een uitgave van Bohn Stafleu van Loghum (BSL), onderdeel van Springer Nature.

Artikel aanbieden

Ideeën voor opinies en achtergrondartikelen op onze website kunt u aanbieden bij eindredactiezm@bsl.nl Hiervoor gelden auteursrichtlijnen. Persberichten graag mailen naar zorgvisie@bsl.nl.

Adressen

Zorgvisie en Zorgvisie tech
Walmolen 1, 3994 DL Houten, Nederland
Postbus 246, 3990 GA Houten, Nederland
E-mail: zorgvisie@bsl.nl

Zorgvisie congressen

Heeft u vragen over of hulp nodig bij uw inschrijving voor één van onze congressen?

Klantenservice
Tel: 030 638 36 38
E-mail: aanmelder@bsl.nl

Sales

Voor vragen over adverteren en congressponsoring neem contact op met:

Mark van der Kooij (Sales)
Tel: 06 42 20 42 31
E-mail: mark.vanderkooij@bsl.nl

Locatie en route

Redactie Zorgmanagement

Simon Broersma

Hoofdredacteur telefoon: +31 (0) 30 638 3630 e-mail: simon.broersma@bsl.nl

Jantine Albers

Eindredacteur telefoon: +31 30 638 36 43 e-mail: jantine.albers@bsl.nl

Berber Bast

Eindredacteur telefoon: +31 (0) 30 638 3769 e-mail: berber.bast@bsl.nl

Alie Zwart

Eindredacteur telefoon: +31 (0) 30 638 3781 e-mail: alie.zwart@bsl.nl

Maaike Zweers

Eindredacteur e-mail: maaike.zweers@bsl.nl

Carina van Aartsen

Redacteur telefoon: +31 (0) 30 638 3822 e-mail: carina.van.aartsen@bsl.nl

Samira Ahli

Senior redacteur telefoon: +31 30 638 37 16 samira.ahli@bsl.nl

Frits Baltesen

Redacteur telefoon: +31 6 48638383 frits.baltesen@bsl.nl

Hester Hinloopen

Redacteur telefoon: +31 6 21313417 hester.hinloopen@bsl.nl

Bart Kiers

Senior redacteur telefoon: +31 (0) 30 638 3634 e-mail: bart.kiers@bsl.nl

Philip van de Poel

Senior redacteur +31 30 638 36 64 philip.vandepoel@bsl.nl

Shannah Spoelstra

Redacteur 06-213 806 49 shannah.spoelstra@bsl.nl

Sytse Wilman

Redacteur +31 30 638 36 15 sytse.wilman@bsl.nl

Zorgvisie congressen

Annemarie Kreijenbroek

Sr. Portfoliomanager Events 030 – 638 3675 annemarie.kreijenbroek@bsl.nl

Connie Willemse

Klantenservice 030 – 638 3638 Aanmelder@bsl.nl

Miranda Looijen-Hardenbol

Klantenservice 030 – 638 3638 Aanmelder@bsl.nl

Mark van der Kooij

Sales 06 – 4220 4231 mark.vanderkooij@bsl.nl