Home Contact

Klantenservice

Ik wil mijn persoonlijke gegevens wijzigen
De klantenservice van onze uitgever Bohn Stafleu van Loghum kan u hierbij helpen. 

Ik heb vragen over mijn nieuwsbrief of abonnement
Meer informatie over nieuwsbrieven en abonnementen

Mijn wachtwoord werkt niet
Voor het herstellen van uw wachtwoord gaat u naar ‘Wachtwoord vergeten’ voor uw BSL-account. Zo heet het account waarmee u inlogt bij Zorgvisie. Volg daarna de aangegeven procedure.

Waarom kan ik een rapport niet lezen?
Rapporten zijn alleen beschikbaar als u een Zorgvisie compleet abonnement heeft. Met een compact of proefabonnement zijn onze rapporten niet leesbaar.

Ik heb een vraag die hier niet staat
Dan kunt u contact opnemen met de klantenservice van onze uitgever Bohn Stafleu van Loghum 

Algemene informatie over Zorgvisie

Zorgvisie
De redactie van Zorgvisie brengt nieuws en achtergronden op zorgvisie.nl, de website van Zorgvisie, en in Zorgvisie magazine, vaktitel voor beleid en management van de gezondheidszorg. Hoofdredacteur van Zorgvisie is Simon Broersma.

Zorgvisie tech
De redactie van Zorgvisie tech brengt nieuws en achtergronden over tech in de zorg op zorgvisie.nl. Vier keer per jaar verschijnt het Zorgvisie tech magazine. Hoofdredacteur van Zorgvisie tech is Simon Broersma.

Zorgvisie is een uitgave van Bohn Stafleu van Loghum, onderdeel van Springer Nature.

Artikel aanbieden

Ideeën voor opinies en achtergrondartikelen op onze website kunt u aanbieden bij eindredactiezm@bsl.nl Hiervoor gelden auteursrichtlijnen. Persberichten graag mailen naar zorgvisie@bsl.nl.

Adressen

Zorgvisie en Zorgvisie tech
Walmolen 1, 3994 DL Houten, Nederland
Postbus 246, 3990 GA Houten, Nederland
Redactie: zorgvisie@bsl.nl
Klantenservice: klantenservice@bsl.nl

Zorgvisie congressen

Heeft u vragen over of hulp nodig bij uw inschrijving voor één van onze congressen?

Klantenservice
Tel: 030 638 36 38
E-mail: aanmelder@bsl.nl

Sales

Voor vragen over adverteren en congressponsoring neem contact op met:

Mark van der Kooij (Sales)
Tel: 06 42 20 42 31
E-mail: mark.vanderkooij@bsl.nl

Locatie en route

Redactie Zorgmanagement

Simon Broersma

Hoofdredacteur 030 638 3630 simon.broersma@bsl.nl

Jantine Albers

Eindredacteur 06 20836184 jantine.albers@bsl.nl

Berber Bast

Eindredacteur 030 638 3769 berber.bast@bsl.nl

Alie Zwart

Eindredacteur 030 638 3781 alie.zwart@bsl.nl

Maaike Zweers

Eindredacteur maaike.zweers@bsl.nl

Carina van Aartsen

Redacteur
030 638 3822 carina.van.aartsen@bsl.nl

Samira Ahli

Senior redacteur 030 638 37 16 samira.ahli@bsl.nl

Frits Baltesen

Redacteur 06 48638383 frits.baltesen@bsl.nl

Hester Hinloopen

Redacteur 06 21313417 hester.hinloopen@bsl.nl

Bart Kiers

Senior redacteur 030 638 3634 bart.kiers@bsl.nl

Philip van de Poel

Senior redacteur 030 638 36 64 philip.vandepoel@bsl.nl

Thijs Rösken

Redacteur 06 306 222 49 thijs.rosken@bsl.nl

Sytse Wilman

Redacteur 030 638 36 15 sytse.wilman@bsl.nl

Zorgvisie congressen

Annemarie Kreijenbroek

Sr. Portfoliomanager Events 030 – 638 3675 annemarie.kreijenbroek@bsl.nl

Connie Willemse

Klantenservice 030 – 638 3638 Aanmelder@bsl.nl

Miranda Looijen-Hardenbol

Klantenservice 030 – 638 3638 Aanmelder@bsl.nl

Mark van der Kooij

Sales 06 – 4220 4231 mark.vanderkooij@bsl.nl