Wachttijd bij complexe ggz te lang omdat aanpak te algemeen is
Thijs Rösken
Er worden allerlei maatregelen genomen om de wachttijden in de geestelijke gezondheidszorg te beperken. Maar bij de meest complexe patiënten werken die 'algemene maatregelen' van de overheid niet voldoende. Daardoor wachten 11.000 patiënten met een complexe zorgvraag veel te lang. Gericht beleid is nodig, concluderen onderzoekers van de Algemene Rekenkamer in het onderzoek 'Geen plek voor grote problemen'.
Algemene Rekenkamer: Richt aanpak op complexe ggz in plaats van op hele sector
Onze rapportendatabank is alleen beschikbaar voor Zorgvisie compleet-abonnees. Met een Zorgvisie compact (online) of een proefabonnement is de databank niet beschikbaar.
Bij uw compleet abonnement krijgt u:
Toegang tot alle artikelen
Elke maand een Zorgvisie of Zorgvisie tech magazine
Toegang tot de 100+ rapporten uit de rapportendatabank
Bedankt voor het afsluiten van een proefabonnement.
Het artikel dat u wilt lezen is een rapport en rapporten vallen helaas buiten het proefabonnement. U krijgt enkel toegang tot de rapportendatabase met een Compleet abonnement.
De geestelijke gezondheidszorg (ggz) is gericht op het voorkomen, behandelen en genezen van psychische aandoeningen, het laten deelnemen van mensen met een psychische aandoening aan de samenleving en het bieden van hulp aan mensen die ernstig verward/verslaafd zijn en die uit zichzelf geen hulp zoeken.
Ik heb een proef abonnement maar kan nog steeds het onderzoek niet lezen
Beste Kiki Klassen,
Bedankt voor het afsluiten van een proefabonnement.
Het artikel dat u wilt lezen is een rapport en rapporten vallen helaas buiten het proefabonnement. U krijgt enkel toegang tot de rapportendatabase met een Compleet abonnement.
Meer informatie over abonnementen vindt u hier: https://www.zorgvisie.nl/abonneren/.
Groetjes Jantine Albers