Artikel bewaren

U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties2

Atrium en Orbis willen fuseren

Het ziekenhuis van Orbis in Geleen en het Heerlense Atrium Medisch Centrum gaan een ‘onomkeerbare volledige samenwerking' aan. Dat meldt het regionale dagblad De Limburger. Beide ziekenhuizen zullen, naar verwachting in april 2011, opgaan in één nieuwe organisatie, die zo Limburgs grootste werkgever wordt.
Atrium en Orbis willen fuseren

De ziekenhuisreus krijgt één driekoppige raad

Registreren

2 REACTIES

  1. Lees alle reacties
  2. Samenwerking in Limburg is een must! Om te overleven is keuzes maken voor de Zorg. Limburg ligt in een gebied waar je naar Vlaanderen/Wallonie & Duitsland kan. Door samenwerking kun je je strategische eigen positie versterken. Zorgverzekeraars & Bestuurders van Instellingen maak je Strategie voor de Toekomst !

Geef uw reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.