GroenLinks wil in een nieuwe kabinetsperiode het persoonsgebonden budget (pgb) uitbreiden en verbeteren. Twee keer zoveel mensen moeten gebruik kunnen maken van een pgb. Dat staat in een plan van Jolande Sap, fractievoorzitter van GroenLinks.
‘Door het pgb kunnen mensen zelf
Ach @Marijke, ik denk dat zij daar wel over gehoord heeft maar dat zij gewoonweg snapt dat voor heel veel mensen die aanzuigende werking en toenemende zorgvraag niet opgaat. Of wil u beweren dat ik in 1976 al op internet een spierziekte opgezocht heb zodat ik in 1997 een pgb budget kon krijgen??????????
van een aanzuigende werking en dus een toenemende zorgvraag heeft GroenLinks vast nog nooit gehoord. In welk land leeft GroenLinks? Het land van Ooit is dicht maar waarschijnlijk is dat ook niet bekend bij die partij
Eeeeh, het pgb is/was altijd een nogal rechtse deur. Heel geschikt voor mensen die behoorlijk zelfredzaam zijn en jammer voor de rest.
Sap zet weer zo’n LINKSE deur open die veel, heel veel geld kost (doet LINKS altijd) en veel oneigenlijk gebruik veroorzaakt. Hang de vlag uit als LINKS in totaal een zeteltje of 10 gaat krijgen. Is gewoon een verkiezingsstunt van Sap. Zeg vaak: Het kan dus nog erger na Halsema.
Ik zie de koppen al weer voor me over fraude met het pgb, dat wordt zo echt een heel lucratieve business. Al die controle die dan weer nodig is gaat veel geld kosten. Zorginstellingen zijn niet te vertrouwen, dus dan stoppen we ons vertrouwen maar in schimmige bureautjes die maar al te graag de rompslomp (en het geld) uit handen nemen van de client.
Ach, je moet wat om stemmen te trekken.