Artikel bewaren

U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties0

Het Grote Zorgdebat | Kandidaat-Kamerleden over kosten, personeel en preventie

In februari 2015 begon ik als redacteur bij Skipr. Zorgvisie was toen nog de grote concurrent. Inmiddels maken we al enige jaren met één redactie deze twee toptitels. Nog altijd schrijf ik met veel interesse over de organisatie van de Nederlandse gezondheidszorg, van vastgoed en finance tot de belangen van patiënten en zorgmedewerkers. Sinds april 2021 ben ik adjunct-hoofdredacteur van Skipr en Zorgvisie.
Tijdens Het Grote Zorgdebat 2025 kruisten zes kandidaat-Kamerleden de degens over de grote thema's in de zorg: een gezond Nederland, wachten op zorg en werkplezier in de zorg. De redactie van Skipr en Zorgvisie sprak na afloop met vijf van de kandidaten. Bekijk hier de video's.
Het Grote Zorgdebat 2025 v.l.n.r. Wieke Paulusma (D66), Harry Bevers (VVD), Julian Bushoff (GroenLinks-PvdA), Donatello Piras (debatleider), Harmen Krul (CDA), Vicky Maeijer (PVV), Sarah Dobbe (SP) | Foto: Eyesmile Photography

Harmen Krul (CDA): Meer mensen voor de zorg zijn er niet, focus op werkplezier

Wieke Paulusma (D66): Vertrouw verzorgenden en verpleegkundigen

Julian Bushoff (GroenLinks-PvdA): Kijk niet met een spreadsheet-bril naar de zorg

Sarah Dobbe (SP): Stop met geldverslindende aanbestedingen in de zorg

Harry Bevers (VVD): Verschuif geld van zorg naar het sociaal domein

Lees op Skipr het verslag van Het Grote Zorgdebat en opiniestukken van de voorzitters van de brancheorganisaties die deze vijfde editie van het debat mogelijk maakten.


Het debat is in z’n geheel terug te kijken op de website van Het Grote Zorgdebat. De deelnemende kandidaten zijn: Harmen Krul (CDA), Wieke Paulusma (D66), Julian Bushoff (GroenLinks-PvdA), Vicky Maeijer (PVV), Sarah Dobbe (SP) en Harry Bevers (VVD). Volg Skipr voor het laatste nieuws rond de verkiezingen.


BSL Media & Learning is mediapartner van Het Grote Zorgdebat. Het Grote Zorgdebat wordt georganiseerd door: Alzheimer Nederland, Artsenfederatie KNMG, De Nederlandse ggz, FBZ, Federatie Medisch Specialisten, GGD GHOR Nederland, KNMP, KNMT, KNOV, LAD, LHV, NVZ, Patiëntenfederatie Nederland, SBOH, SGF, UMCNL, V&VN, Zelfstandige Klinieken Nederland, Zorgverzekeraars Nederland. En mede mogelijk gemaakt door: ActiZ, MIND en NIP.

In februari 2015 begon ik als redacteur bij Skipr. Zorgvisie was toen nog de grote concurrent. Inmiddels maken we al enige jaren met één redactie deze twee toptitels. Nog altijd schrijf ik met veel interesse over de organisatie van de Nederlandse gezondheidszorg, van vastgoed en finance tot de belangen van patiënten en zorgmedewerkers. Sinds april 2021 ben ik adjunct-hoofdredacteur van Skipr en Zorgvisie.

Geef uw reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.