Artikel bewaren

U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties1

Burgerinitiatief: wel rendement, geen betaaltitel

Afgelopen zomer werd voor het eerst in financiële termen het maatschappelijk rendement aangetoond van een burgerinitiatief. In het dorp Eijsden bleek een professionele ‘krachtenbinder’ voor het lokale Sociale Centrum zes keer de investering waard. Leidt die kennis ook daadwerkelijk tot structurele bekostiging?
Beeld: vejaa / Stock.adobe.com

Nu in het kader van het

Registreren

1 REACTIE

  1. Voor de bekostiging van wijk/dorpsondersteuners kunnen zorgverzekeraars dat boeken onder de
    “ bedrijfskosten”. Dat is een heel makkelijke , min of mee automatische “ betaaltitel”. Dat kan elke zorgverzekeraar zo meteen zelf regelen. En het argument dat dit geen individuele betaaltitel is , geldt reeds voor het grootste deel van de ZvW. ( beschikbaarheidsbekostiging is inmiddels algemeen en breed ingevoerd.) En ook bij de huidige bedrijfskosten maken we geen onderscheid naar meer of meer kosten voor een bepaalde verzekerde. Guus van Montfort.

Geef uw reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.