Artikel bewaren

U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties1

Niels Chavannes zet vraagtekens bij e-health

Niels Chavannes, hoogleraar e-health-toepassingen (LUMC), wil het kaf van het koren scheiden in het jonge vakgebied ‘e-health’. ‘E-health is pas een paar jaar gaande. Er is heel veel nieuws over, er zijn heel veel start-ups, veel mensen zijn enthousiast, maar er is nog heel weinig goed onderzoek.’ Dat zegt hij bij actualiteitenrubriek Nieuwsuur.
Chavannes.jpeg

Onderzoek moet volgens Chavannes nog uitwijzen

Registreren

1 REACTIE

  1. 50% van de meer dan 2500 mHealth sensoren (en hun eigen App) in mijn database is inderdaad 'digitale kwakzalverij' … Maar dus toch nog 1250 met potentieel om de gezondheidszorg te kunnen ondersteunen, tenminste als we de kwaliteit ervan kunnen bewaken. Helaas zie ik hier (nog) geen enkel valabel initiatief … noch naar de markt (validatie), noch naar de consument (informatie).

Geef uw reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.