Topadvocaten 2018: de shortlist is bekend

Voor de derde keer houdt Zorgvisie de verkiezing ‘Topadvocaten gezondheidszorg 2018’. De namen voor de shortlist zijn bekend. Nu gaat de stemming beginnen.

Artikel bewaren

U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Topadvocaten gezondheidszorg 2018: doet u mee?
Fotolia

In de afgelopen weken hebben advocaten die werkzaam zijn in de zorg collega’s genomineerd voor verschillende rechtsgebieden in de zorg. Hiervan is een nominatielijst (shortlist) samengesteld. Tot en met vrijdag 5 oktober kunnen alle deelnemende advocaten stemmen op hun favorieten. In december maakt Zorgvisie de ‘Topadvocaat gezondheidszorg 2018’ bekend.

NB: Alleen advocaten die werkzaam zijn op het vlak van de gezondheidszorg kunnen stemmen. Zij hebben daarover intussen bericht gekregen.

Winnaars

Vorige winnaars zijn: Jaap Sijmons (Nysingh) in 2015 en Mieke de Die (Velink & De Die) in 2017.

Shortlist

Hier onder vindt u de genomineerden per categorie:

Medisch Tuchtrecht

Nominatielijst 1: Medisch Tuchtrecht Kantoor
1.       Annelouk Luigies Van Benthem en Keulen Advocaten
2.       Anouk Jagt Rutgers Posch
3.       Astrid van Noort Ekelmans en Meijer Advocaten
4.       Bas Megens Loyens & Loeff
5.       Bram Jansen Rex Advocaten
6.       Caren Velink Velink & De Die
7.       Carolien van Weering Legaltree
8.       Coen Verberne Holla Advocaten
9.       Dick Timmermans TeekensKarstens Advocaten
10.   Emiel van der Veen TeekensKarstens Advocaten
11.   Ernst de Jong KBS Advocaten
12.   Esther Pans Kennedy Van der Laan
13.   Hans Heeren Kantoor Heeren
14.   Hester de Vries Kennedy Van der Laan
15.   Inge de Laat Rutgers Posch
16.   Jacqueline de Vries Holla Advocaten
17.   Koen Mous Dirkzwager Advocaten
18.   Luuk Arends Dirkzwager Advocaten
19.   Marije Batting Pels Rijcken
20.   Melita van der Mersch Velink & De Die
21.   Merle de Vries Pels Rijcken
22.   Michel de Ridder KBS Advocaten
23.   Michèle van Lopik Kennedy Van der Laan
24.   Mieke de Die Velink & De Die
25.   Petra klein Gunnewiek Van Benthem & Keulen
26.   Simona Tiems Legaltree
27.   Timo van Oosterhout VvAA
28.   Tom van Helmond Loyens & Loeff
29.   Willemien Bischot VanDoorne
30.   Willemien Kastelein Nysingh
31.   Wouter Koelewijn Van Benthem en Keulen Advocaten

Privacy, Beroepsgeheim

Nominatielijst 2:  Privacy, Beroepsgeheim Kantoor
1.       Annelouk Luigies Van Benthem en Keulen Advocaten
2.       Anouk Jagt Rutgers Posch
3.       Anton Ekker Deikwijs
4.       Astrid van Noort Ekelmans en Meijer Advocaten
5.       Bram Jansen Rex Advocaten
6.       Caren Velink Velink & De Die
7.       Carolien van Weering Legaltree
8.       Coen Verberne Holla Advocaten
9.       Dick Timmermans TeekensKarstens Advocaten
10.   Elisabeth Thole VanDoorne
11.   Emiel van der Veen TeekensKarstens Advocaten
12.   Esther Pans Kennedy Van der Laan
13.   Hans Heeren Kantoor Heeren
14.   Hedwig den Herder AKD
15.   Hester de Vries Kennedy Van der Laan
16.   Inge de Laat Rutgers Posch
17.   Jacqueline de Vries Holla Advocaten
18.   Joke Bodewits Focus On Legal BV
19.   Judith Wintgens Boels Zanders Advocaten
20.   Kim Lucassen Loyens & Loeff
21.   Koen Mous Dirkzwager Advocaten
22.   Luuk Arends Dirkzwager Advocaten
23.   Marije Batting Pels Rijcken
24.   Melita van der Mersch Velink & De Die
25.   Merle de Vries Pels Rijcken
26.   Michel de Ridder KBS Advocaten
27.   Mieke de Die Velink & De Die
28.   Miranda Top-Sarneel Ploum
29.   Oswald Nunes KBS Advocaten
30.   Özer Zivali VanDoorne
31.   Sanne Koster Marxman
32.   Simona Tiems Legaltree
33.   Stephanie Dielemans STEK Advocaten
34.   Timo van Oosterhout Vvaa
35.   Willemien Bischot VanDoorne
36.   Willemien Kastelein Nysingh
37.   Wouter Koelewijn Van Benthem en Keulen Advocaten

Regulatory

Nominatielijst 3: Regulatory Kantoor
1.       Annelouk Luigies Van Benthem en Keulen Advocaten
2.       Anouk Jagt Rutgers Posch
3.       Bas Megens Loyens & Loeff
4.       Brenda Leferink Nysingh
5.       Caren Velink Velink & De Die
6.       Carla Schoonderbeek Hoyng Rokh Monegier
7.       Cees Dekker Nysingh
8.       Coen Verberne Holla Advocaten
9.       Diederik Schrijvershof Maverick Advocaten
10.   Dieuwke Hooft Graafland Loyens & Loeff
11.   Elisabeth Pietermaat Pels Rijcken
12.   Ellen Gielen CMS
13.   Ernst de Jong KBS Advocaten
14.   Fenna van Dijk Kennedy van der Laan
15.   Frank Barendrecht Ploum
16.   Freeke Heijne Houthoff
17.   Hedwig den Herder AKD
18.   Hein van de Bos Hogan Lovells
19.   Inge de Laat Rutgers Posch
20.   Irene Verheijen Legaltree
21.   Jaap Sijmons Nysingh
22.   John Lisman Lisman Legal Life sciences
23.   Joris Rijken AKD
24.   Klaas Meersma AKD
25.   Koosje van Lessen Kloeke Leijnse Artz Advocaten
26.   Louis Houwen Dirkzwager Advocaten
27.   Luuk Arends Dirkzwager Advocaten
28.   Margriet Verduijn Pels Rijcken
29.   Mascha Bots KBS Advocaten
30.   Melita van der Mersch Velink & De Die
31.   Michèle van Lopik Kennedy Van der Laan
32.   Mieke de Die Velink & De Die
33.   Rob van Houts Dirkzwager Advocaten
34.   Ruth Franken Hogan Lovells
35.   Simona Tiems Legaltree
36.   Stephanie Dielemans STEK Advocaten
37.   Tessa van den Ende Nysingh
38.   Timo van Oosterhout Vvaa
39.   Tom van Helmond Loyens & Loeff
40.   Willemien Bischot VanDoorne
41.   Willemien Kastelein Nysingh
42.   Wouter Koelewijn Van Benthem en Keulen Advocaten

Mededinging

Nominatielijst 4: Mededinging Kantoor
1.       Annemieke van der Beek Kennedy Van der Laan
2.       Arnold Appelman Dehaan Law
3.       Berend Reuder STEK advocaten
4.       Cees Dekker Nysingh
5.       Cees-Jan de Boer VanDoorne
6.       Diederik Schrijvershof Maverick Advocaten
7.       Ekram Belhadj Nysingh
8.       Frank Barendrecht Ploum
9.       Gert-Wim van de Meent Loyens & Loeff
10.   Gijs van Midden BarentsKrans
11.   Jan-Koen Sluijs Coupry Advocaten
12.   Joris Rijken AKD
13.   Lex Geerts Eldermans-Geerts
14.   Marc Wiggers Loyens & Loeff
15.   Martijn van Bemmel Kennedy Van der Laan
16.   Martijn van de Hel Maverick Advocaten
17.   Natascha Linssen Dirkzwager Advocaten
18.   Niels van den Burg KBS Advocaten
19.   Pascal Broers Maasdam Broers Fischer Advocaten
20.   Paul Kreijger Visser Schaap & Kreijger
21.   Sarah Beeston VanDoorne
22.   Silvia Vinken Banning NV
23.   Sjaak van der Heul Dirkzwager Advocaten
24.   Tim Raats Maverick Advocaten
25.   Tom van Helmond Loyens & Loeff
26.   Weijer Verloren van Themaat Houthoff
27.   Yvonne Maasdam Maasdam Broers Fischer Advocaten

IT-recht

Nominatielijst 5: IT-recht Kantoor
1.       Anton Ekker Deikwijs
2.       Bieneke Braat Legaltree
3.       Dennis Zieren Ploum
4.       Dimitri van Hoewijk VanDoorne
5.       Ernst Jan van de Pas Dirkzwager Advocaten
6.       Joost Schmaal Kennedy Van der Laan
7.       Kevin de Rooij Hendrix Law
8.       Louis Jonker VanDoorne
9.       Mariska Kool Loyens & Loeff
10.   Mark Jansen Dirkzwager Advocaten
11.   Oswald Nunes KBS Advocaten
12.   Patrick Wit Kennedy Van der Laan
13.   Sandra van Heukelom Pels Rijcken
14.   Serge Zwanen Loyens & Loeff
15.   Stephanie Dielemans STEK Advocaten
16.   Wouter Koelewijn Van Benthem en Keulen Advocaten

Aanbesteding, Zorginkoop

Nominatielijst 6: Aanbesteding/Zorginkoop Kantoor
1.       Anke Stellingwerf Beintema Maasdam Broers Fischer Advocaten
2.       Anne Fischer Maasdam Broers Fischer Advocaten
3.       Annelouk Luigies Van Benthem en Keulen Advocaten
4.       Anouk Jagt Rutgers Posch
5.       Arnold Appelman Dehaan Law
6.       Cees-Jan de Boer VanDoorne
7.       Cees Dekker Nysingh
8.       Dennis Zieren Ploum
9.       Diederik Schrijvershof Maverick Advocaten
10.   Gijs Verberne VanDoorne
11.   Hedwig den Herder AKD
12.   Hilde Pors Focus On Legal
13.   Jacqueline de Vries Holla Advocaten
14.   Jan Ekelmans Ekelmans en Meijer Advocaten
15.   Jocelyne Tophoff Victor Advocaten
16.   Joris Rijken AKD
17.   Judith Wintgens Boels Zanders Advocaten
18.   Karik van Berloo Eldermans-Geerts
19.   Klaas Meersma AKD
20.   Koen Mous Dirkzwager Advocaten
21.   Lex Geerts Eldermans-Geerts
22.   Martijn van de Hel Maverick Advocaten
23.   Mascha Bots KBS Advocaten
24.   Matthijs Mutsaers Nysingh
25.   Melita van der Mersch Velink & De Die
26.   Richard-Jan Roks Kennedy Van der Laan
27.   Ruud van der Mark KBS Advocaten
28.   Tessa van den Ende Nysingh
29.   Tim Raats Maverick Advocaten
30.   Tim Robbe Victor Advocaten
31.   Tom van Helmond Loyens & Loeff
32.   Tony van Wijk Dirkzwager Advocaten
33.   Willemien Bischot VanDoorne
34.   Wouter Koelewijn Van Benthem en Keulen Advocaten

Arbeidsrecht, Medezeggenschap

Nominatielijst 7: Arbeidsrecht/Medezeggenschap Kantoor
1.       Allard Bekius Nysingh
2.       Anouk Jagt Rutgers Posch
3.       Astrid Baremans Nysingh
4.       Bart Duijs Bosselaar en Strengers Advocaten
5.       Dirk van Genderen Stadhouders Advocaten
6.       Dirk Jan Rutgers Rutgers Posch
7.       Dorien van Straten Ploum
8.       Else Loes Pasma WijnStael Advocaten
9.       Eunice Bruyninckx Legaltree
10.   Eylard van Fenema Kennedy Van der Laan
11.   Frans Landstra Hanze Advocaat
12.   Ginny Kessels TeekensKarstens Advocaten
13.   Henk Hoving Dirkzwager Advocaten
14.   Hermine Voûte Loyens & Loeff
15.   Hester Tonino Pot Jonker Advocaten
16.   Inge de Laat Rutgers Posch
17.   Jeroen Plantenga Rijksen en Plantenga Advocaten
18.   Klaas Meersma AKD
19.   Liesbeth Mol TeekensKarstens Advocaten
20.   Martijn van de Mortel Nysingh
21.   Merel Goldschmidt Rutgers Posch
22.   Merel van der Kamp Rutgers Posch
23.   Olga van Beijeren Legaltree
24.   Rian Rijksen Rijksen en Plantenga Advocaten
25.   Robert Kütemann Ekelmans Meijer
26.   Ruud van der Mark KBS Advocaten
27.   Simon van IJsendoorn Kennedy Van der Laan
28.   Tom van Malssen Dirkzwager Advocaten
29.   Willemien Bischot VanDoorne
30.   Wouter Koelewijn Van Benthem en Keulen Advocaten

Ondernemingsrecht

Nominatielijst 8: Ondernemingsrecht Kantoor
1.       André Smink Dehaan Law
2.       Claudia Zwetsloot Eldermans-Geerts
3.       Coen Verberne Holla Advocaten
4.       Dieuwke Hooft Graafland Loyens & Loeff
5.       Dimitri van Hoewijk VanDoorne
6.       Else Loes Pasma WijnStael Advocaten
7.       Fenna van Dijk Kennedy van der Laan
8.       Frank Leijdesdorff Loyens & Loeff
9.       Gaston Freijser De Breij
10.   Hilde Pors Focus On Legal
11.   Jaap Sijmons Nysingh
12.   Jan Ekelmans Ekelmans en Meijer Advocaten
13.   Joris Boon De Breij
14.   Joris Rijken AKD
15.   Jorrit van der Weide Pels Rijcken
16.   Judith Wintgens-Van Luijn BoelsZanders
17.   Jurriaan Verduijn KBS Advocaten
18.   Kevin de Rooij Hendrix Law
19.   Klaas Meersma AKD
20.   Liesbeth de Boorder De Breij
21.   Louis Houwen Dirkzwager Advocaten
22.   Malu Dijkstra STEK Advocaten
23.   Marieke van Dongen Dirkzwager Advocaten
24.   Matthijs van den Broek Rutgers Posch
25.   Pieter Bergkamp Dirkzwager
26.   Sanne Koster Marxman
27.   Sharon Kaufmann STEK Advocaten
28.   Simona Tiems Legaltree
29.   Tessa van den Ende Nysingh
30.   Wouter Koelewijn Van Benthem en Keulen

Zorgvastgoed

Nominatielijst 9: Zorgvastgoed Kantoor
1.       Bas Martens Lexence
2.       Erik van der Dussen Nysingh
3.       Hans Hendriks KBS Advocaten
4.       Hans van Noort Van Benthem en Keulen
5.       Hendrik Jan Schimmel Rutgers Posch
6.       Jan-Hein Meerburg Kennedy Van der Laan
7.       Mark Lim Legaltree
8.       Mark Moolhuizen VanDoorne
9.       Maryse Mesu-Abbekerk Pels Rijcken
10.   Rens Jansen Marxman Advocaten
11.   Richard-Jan Roks Kennedy Van der Laan
12.   Robert Rijpstra Dirkzwager Advocaten
13.   Timo Huisman Loyens & Loeff
14.   Willemijn Lever Legaltree

 

Geef je reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.