Voor de derde keer houdt Zorgvisie de verkiezing ‘Topadvocaten gezondheidszorg 2018’. De namen voor de shortlist zijn bekend. Nu gaat de stemming beginnen.
Fotolia In de afgelopen weken hebben advocaten die werkzaam zijn in de zorg collega’s genomineerd voor verschillende rechtsgebieden in de zorg. Hiervan is een nominatie lijst (shortlist) samengesteld. Tot en met vrijdag 5 oktober kunnen alle deelnemende advocaten stemmen op hun favorieten. In december maakt Zorgvisie de ‘Topadvocaat gezondheidszorg 2018’ bekend.
NB: Alleen advocaten die werkzaam zijn op het vlak van de gezondheidszorg kunnen stemmen. Zij hebben daarover intussen bericht gekregen.
Winnaars
Vorige winnaars zijn: Jaap Sijmons (Nysingh) in 2015 en Mieke de Die (Velink & De Die) in 2017.
Shortlist
Hier onder vindt u de genomineerden per categorie:
Medisch Tuchtrecht
Nominatielijst 1: Medisch Tuchtrecht
Kantoor
1. Annelouk Luigies
Van Benthem en Keulen Advocaten
2. Anouk Jagt
Rutgers Posch
3. Astrid van Noort
Ekelmans en Meijer Advocaten
4. Bas Megens
Loyens & Loeff
5. Bram Jansen
Rex Advocaten
6. Caren Velink
Velink & De Die
7. Carolien van Weering
Legaltree
8. Coen Verberne
Holla Advocaten
9. Dick Timmermans
TeekensKarstens Advocaten
10. Emiel van der Veen
TeekensKarstens Advocaten
11. Ernst de Jong
KBS Advocaten
12. Esther Pans
Kennedy Van der Laan
13. Hans Heeren
Kantoor Heeren
14. Hester de Vries
Kennedy Van der Laan
15. Inge de Laat
Rutgers Posch
16. Jacqueline de Vries
Holla Advocaten
17. Koen Mous
Dirkzwager Advocaten
18. Luuk Arends
Dirkzwager Advocaten
19. Marije Batting
Pels Rijcken
20. Melita van der Mersch
Velink & De Die
21. Merle de Vries
Pels Rijcken
22. Michel de Ridder
KBS Advocaten
23. Michèle van Lopik
Kennedy Van der Laan
24. Mieke de Die
Velink & De Die
25. Petra klein Gunnewiek
Van Benthem & Keulen
26. Simona Tiems
Legaltree
27. Timo van Oosterhout
VvAA
28. Tom van Helmond
Loyens & Loeff
29. Willemien Bischot
VanDoorne
30. Willemien Kastelein
Nysingh
31. Wouter Koelewijn
Van Benthem en Keulen Advocaten
Privacy, Beroepsgeheim
Nominatielijst 2: Privacy, Beroepsgeheim
Kantoor
1. Annelouk Luigies
Van Benthem en Keulen Advocaten
2. Anouk Jagt
Rutgers Posch
3. Anton Ekker
Deikwijs
4. Astrid van Noort
Ekelmans en Meijer Advocaten
5. Bram Jansen
Rex Advocaten
6. Caren Velink
Velink & De Die
7. Carolien van Weering
Legaltree
8. Coen Verberne
Holla Advocaten
9. Dick Timmermans
TeekensKarstens Advocaten
10. Elisabeth Thole
VanDoorne
11. Emiel van der Veen
TeekensKarstens Advocaten
12. Esther Pans
Kennedy Van der Laan
13. Hans Heeren
Kantoor Heeren
14. Hedwig den Herder
AKD
15. Hester de Vries
Kennedy Van der Laan
16. Inge de Laat
Rutgers Posch
17. Jacqueline de Vries
Holla Advocaten
18. Joke Bodewits
Focus On Legal BV
19. Judith Wintgens
Boels Zanders Advocaten
20. Kim Lucassen
Loyens & Loeff
21. Koen Mous
Dirkzwager Advocaten
22. Luuk Arends
Dirkzwager Advocaten
23. Marije Batting
Pels Rijcken
24. Melita van der Mersch
Velink & De Die
25. Merle de Vries
Pels Rijcken
26. Michel de Ridder
KBS Advocaten
27. Mieke de Die
Velink & De Die
28. Miranda Top-Sarneel
Ploum
29. Oswald Nunes
KBS Advocaten
30. Özer Zivali
VanDoorne
31. Sanne Koster
Marxman
32. Simona Tiems
Legaltree
33. Stephanie Dielemans
STEK Advocaten
34. Timo van Oosterhout
Vvaa
35. Willemien Bischot
VanDoorne
36. Willemien Kastelein
Nysingh
37. Wouter Koelewijn
Van Benthem en Keulen Advocaten
Regulatory
Nominatielijst 3: Regulatory
Kantoor
1. Annelouk Luigies
Van Benthem en Keulen Advocaten
2. Anouk Jagt
Rutgers Posch
3. Bas Megens
Loyens & Loeff
4. Brenda Leferink
Nysingh
5. Caren Velink
Velink & De Die
6. Carla Schoonderbeek
Hoyng Rokh Monegier
7. Cees Dekker
Nysingh
8. Coen Verberne
Holla Advocaten
9. Diederik Schrijvershof
Maverick Advocaten
10. Dieuwke Hooft Graafland
Loyens & Loeff
11. Elisabeth Pietermaat
Pels Rijcken
12. Ellen Gielen
CMS
13. Ernst de Jong
KBS Advocaten
14. Fenna van Dijk
Kennedy van der Laan
15. Frank Barendrecht
Ploum
16. Freeke Heijne
Houthoff
17. Hedwig den Herder
AKD
18. Hein van de Bos
Hogan Lovells
19. Inge de Laat
Rutgers Posch
20. Irene Verheijen
Legaltree
21. Jaap Sijmons
Nysingh
22. John Lisman
Lisman Legal Life sciences
23. Joris Rijken
AKD
24. Klaas Meersma
AKD
25. Koosje van Lessen Kloeke
Leijnse Artz Advocaten
26. Louis Houwen
Dirkzwager Advocaten
27. Luuk Arends
Dirkzwager Advocaten
28. Margriet Verduijn
Pels Rijcken
29. Mascha Bots
KBS Advocaten
30. Melita van der Mersch
Velink & De Die
31. Michèle van Lopik
Kennedy Van der Laan
32. Mieke de Die
Velink & De Die
33. Rob van Houts
Dirkzwager Advocaten
34. Ruth Franken
Hogan Lovells
35. Simona Tiems
Legaltree
36. Stephanie Dielemans
STEK Advocaten
37. Tessa van den Ende
Nysingh
38. Timo van Oosterhout
Vvaa
39. Tom van Helmond
Loyens & Loeff
40. Willemien Bischot
VanDoorne
41. Willemien Kastelein
Nysingh
42. Wouter Koelewijn
Van Benthem en Keulen Advocaten
Mededinging
Nominatielijst 4: Mededinging
Kantoor
1. Annemieke van der Beek
Kennedy Van der Laan
2. Arnold Appelman
Dehaan Law
3. Berend Reuder
STEK advocaten
4. Cees Dekker
Nysingh
5. Cees-Jan de Boer
VanDoorne
6. Diederik Schrijvershof
Maverick Advocaten
7. Ekram Belhadj
Nysingh
8. Frank Barendrecht
Ploum
9. Gert-Wim van de Meent
Loyens & Loeff
10. Gijs van Midden
BarentsKrans
11. Jan-Koen Sluijs
Coupry Advocaten
12. Joris Rijken
AKD
13. Lex Geerts
Eldermans-Geerts
14. Marc Wiggers
Loyens & Loeff
15. Martijn van Bemmel
Kennedy Van der Laan
16. Martijn van de Hel
Maverick Advocaten
17. Natascha Linssen
Dirkzwager Advocaten
18. Niels van den Burg
KBS Advocaten
19. Pascal Broers
Maasdam Broers Fischer Advocaten
20. Paul Kreijger
Visser Schaap & Kreijger
21. Sarah Beeston
VanDoorne
22. Silvia Vinken
Banning NV
23. Sjaak van der Heul
Dirkzwager Advocaten
24. Tim Raats
Maverick Advocaten
25. Tom van Helmond
Loyens & Loeff
26. Weijer Verloren van Themaat
Houthoff
27. Yvonne Maasdam
Maasdam Broers Fischer Advocaten
IT-recht
Nominatielijst 5: IT-recht
Kantoor
1. Anton Ekker
Deikwijs
2. Bieneke Braat
Legaltree
3. Dennis Zieren
Ploum
4. Dimitri van Hoewijk
VanDoorne
5. Ernst Jan van de Pas
Dirkzwager Advocaten
6. Joost Schmaal
Kennedy Van der Laan
7. Kevin de Rooij
Hendrix Law
8. Louis Jonker
VanDoorne
9. Mariska Kool
Loyens & Loeff
10. Mark Jansen
Dirkzwager Advocaten
11. Oswald Nunes
KBS Advocaten
12. Patrick Wit
Kennedy Van der Laan
13. Sandra van Heukelom
Pels Rijcken
14. Serge Zwanen
Loyens & Loeff
15. Stephanie Dielemans
STEK Advocaten
16. Wouter Koelewijn
Van Benthem en Keulen Advocaten
Aanbesteding, Zorginkoop
Nominatielijst 6: Aanbesteding/Zorginkoop
Kantoor
1. Anke Stellingwerf Beintema
Maasdam Broers Fischer Advocaten
2. Anne Fischer
Maasdam Broers Fischer Advocaten
3. Annelouk Luigies
Van Benthem en Keulen Advocaten
4. Anouk Jagt
Rutgers Posch
5. Arnold Appelman
Dehaan Law
6. Cees-Jan de Boer
VanDoorne
7. Cees Dekker
Nysingh
8. Dennis Zieren
Ploum
9. Diederik Schrijvershof
Maverick Advocaten
10. Gijs Verberne
VanDoorne
11. Hedwig den Herder
AKD
12. Hilde Pors
Focus On Legal
13. Jacqueline de Vries
Holla Advocaten
14. Jan Ekelmans
Ekelmans en Meijer Advocaten
15. Jocelyne Tophoff
Victor Advocaten
16. Joris Rijken
AKD
17. Judith Wintgens
Boels Zanders Advocaten
18. Karik van Berloo
Eldermans-Geerts
19. Klaas Meersma
AKD
20. Koen Mous
Dirkzwager Advocaten
21. Lex Geerts
Eldermans-Geerts
22. Martijn van de Hel
Maverick Advocaten
23. Mascha Bots
KBS Advocaten
24. Matthijs Mutsaers
Nysingh
25. Melita van der Mersch
Velink & De Die
26. Richard-Jan Roks
Kennedy Van der Laan
27. Ruud van der Mark
KBS Advocaten
28. Tessa van den Ende
Nysingh
29. Tim Raats
Maverick Advocaten
30. Tim Robbe
Victor Advocaten
31. Tom van Helmond
Loyens & Loeff
32. Tony van Wijk
Dirkzwager Advocaten
33. Willemien Bischot
VanDoorne
34. Wouter Koelewijn
Van Benthem en Keulen Advocaten
Arbeidsrecht, Medezeggenschap
Nominatielijst 7: Arbeidsrecht/Medezeggenschap
Kantoor
1. Allard Bekius
Nysingh
2. Anouk Jagt
Rutgers Posch
3. Astrid Baremans
Nysingh
4. Bart Duijs
Bosselaar en Strengers Advocaten
5. Dirk van Genderen
Stadhouders Advocaten
6. Dirk Jan Rutgers
Rutgers Posch
7. Dorien van Straten
Ploum
8. Else Loes Pasma
WijnStael Advocaten
9. Eunice Bruyninckx
Legaltree
10. Eylard van Fenema
Kennedy Van der Laan
11. Frans Landstra
Hanze Advocaat
12. Ginny Kessels
TeekensKarstens Advocaten
13. Henk Hoving
Dirkzwager Advocaten
14. Hermine Voûte
Loyens & Loeff
15. Hester Tonino
Pot Jonker Advocaten
16. Inge de Laat
Rutgers Posch
17. Jeroen Plantenga
Rijksen en Plantenga Advocaten
18. Klaas Meersma
AKD
19. Liesbeth Mol
TeekensKarstens Advocaten
20. Martijn van de Mortel
Nysingh
21. Merel Goldschmidt
Rutgers Posch
22. Merel van der Kamp
Rutgers Posch
23. Olga van Beijeren
Legaltree
24. Rian Rijksen
Rijksen en Plantenga Advocaten
25. Robert Kütemann
Ekelmans Meijer
26. Ruud van der Mark
KBS Advocaten
27. Simon van IJsendoorn
Kennedy Van der Laan
28. Tom van Malssen
Dirkzwager Advocaten
29. Willemien Bischot
VanDoorne
30. Wouter Koelewijn
Van Benthem en Keulen Advocaten
Ondernemingsrecht
Nominatielijst 8: Ondernemingsrecht
Kantoor
1. André Smink
Dehaan Law
2. Claudia Zwetsloot
Eldermans-Geerts
3. Coen Verberne
Holla Advocaten
4. Dieuwke Hooft Graafland
Loyens & Loeff
5. Dimitri van Hoewijk
VanDoorne
6. Else Loes Pasma
WijnStael Advocaten
7. Fenna van Dijk
Kennedy van der Laan
8. Frank Leijdesdorff
Loyens & Loeff
9. Gaston Freijser
De Breij
10. Hilde Pors
Focus On Legal
11. Jaap Sijmons
Nysingh
12. Jan Ekelmans
Ekelmans en Meijer Advocaten
13. Joris Boon
De Breij
14. Joris Rijken
AKD
15. Jorrit van der Weide
Pels Rijcken
16. Judith Wintgens-Van Luijn
BoelsZanders
17. Jurriaan Verduijn
KBS Advocaten
18. Kevin de Rooij
Hendrix Law
19. Klaas Meersma
AKD
20. Liesbeth de Boorder
De Breij
21. Louis Houwen
Dirkzwager Advocaten
22. Malu Dijkstra
STEK Advocaten
23. Marieke van Dongen
Dirkzwager Advocaten
24. Matthijs van den Broek
Rutgers Posch
25. Pieter Bergkamp
Dirkzwager
26. Sanne Koster
Marxman
27. Sharon Kaufmann
STEK Advocaten
28. Simona Tiems
Legaltree
29. Tessa van den Ende
Nysingh
30. Wouter Koelewijn
Van Benthem en Keulen
Zorgvastgoed
Nominatielijst 9: Zorgvastgoed
Kantoor
1. Bas Martens
Lexence
2. Erik van der Dussen
Nysingh
3. Hans Hendriks
KBS Advocaten
4. Hans van Noort
Van Benthem en Keulen
5. Hendrik Jan Schimmel
Rutgers Posch
6. Jan-Hein Meerburg
Kennedy Van der Laan
7. Mark Lim
Legaltree
8. Mark Moolhuizen
VanDoorne
9. Maryse Mesu-Abbekerk
Pels Rijcken
10. Rens Jansen
Marxman Advocaten
11. Richard-Jan Roks
Kennedy Van der Laan
12. Robert Rijpstra
Dirkzwager Advocaten
13. Timo Huisman
Loyens & Loeff
14. Willemijn Lever
Legaltree