Nederlandse ziekenhuizen krijgen komend jaar een ongekend harde financiële klap te verwerken als de nieuwe minister van Volksgezondheid, Edith Schippers, vasthoudt aan haar plan om een korting van ruim een half miljard euro op te leggen. Dat zeggen ziekenhuisdirecteuren en adviseurs van de ziekenhuissector vandaag in het Financieele Dagblad.
Als de ziekenhuizen geen maatregelen nemen,
duur betalen en dan nog korten op het butget van de specialisten schandalig als men maar weet dat zij een hele verantwoordelijke baan hebben maar ja dat kan men niet schelen toch!!deze heb ik al eerder verteld het is gewoonweg grof schandalig zo krijgt men op den duur helemaal geen zorg meer alleen geld ontvangen en daarbij ook nog veel veel en nog eens veel,er moet nodig actie komen voornamelijk de zorg waar blijft onze centen dan vertel ons dat even? als het zo door gaat dan heb je na zoveel tijd helemaal geen zorg meer(dat kan toch niet geld)daar draait alles om,erg erg
Eens met Anshu Gupta , dat de kortingen zullen leiden tot verkleining van de Zorgpaketten , maar aan de andere kant hebben de Zorgverzekeraars hun strategie al voor 2011 uitgezet. Flinke premieverhogingen ; meer eigen bijdragen ; de Zorgverzekeraar gaat voor de Clienten kiezen waar de beste kwalitatieve Zorg te koop is ; etcetera. ZorgInstellingen zijn te laat aan de slag gegaan met een Efficiency-slag te maken in hun ZorgInstelling. Anshu heeft gelijk ,dat er veel meer te halen valt ( dan de half Miljard ) door efficienter te werken. Ziekenhuisbestuurders zijn jammer genoeg nog te weinig met Ondernemen bezig.
De Politici zijn helaas ook niet met Ondernemers in Debat.Gevolg ; de Zorg blijft op deze weg MILJARDEN extra
Kosten , wat niet nodig is.