Artikel bewaren

U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties0

Zo kregen zorgverzekeraars toch nog 600 miljoen aan AZWA-geld te verdelen

Bart Kiers is senior redacteur bij Zorgvisie en Skipr. Hij heeft geschiedenis gestudeerd in Amsterdam. Bart schrijft over de ggz, ziekenhuizen, medisch specialisten, ouderenzorg en wijkverpleging en doet af en toe onderzoeksjournalistiek.
Zorgverzekeraars wilden het aanvankelijk niet, maar ze doen het toch. Ze gaan 600 miljoen euro doorbraakmiddelen van het AZWA (Aanvullend Zorg- en Welzijnsakkoord) verdelen volgens uniforme modelplannen, die weinig ruimte laten voor ‘couleur locale’. Gemeenten krijgen 200 miljoen euro voor betere samenwerking van het sociaal domein met zorg.
© Alexandr Dubovitskiy / Getty Images / iStock

Niemand wilde eind 2025 de verantwoordelijkheid

Registreren

Geef uw reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.