Artikel bewaren

U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties0

IJsbrand Schouten: In 2022 legt VieCuri fundamenten voor de toekomst

Laura van Elst is redacteur, podcastmaker en sociale mediaredacteur bij Zorgvisie en Skipr. Ze schrijft vooral over de duurzaamheid en de ouderenzorg, maar ook over leiderschap en inspirerende praktijkvoorbeelden en innovaties.
Met de vastlopende covid-zorg en de evacuatie kwam het water bij VieCuri Medisch Centrum letterlijk en figuurlijk tot aan de lippen. "Het was een nachtmerrie die werkelijkheid werd", aldus bestuursvoorzitter IJsbrand Schouten. Hij kijkt terug op een avontuurlijk jaar met meerdere mijlpalen en werpt een blik op drie grote thema’s voor volgend jaar.
Ijsbrand Schouten Zv

In januari dit jaar bent u

Registreren

Geef uw reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.