Artikel bewaren

U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties2

Drenthe start regionale reablement-aanpak

Redacteur en podcastmaker voor Zorgvisie en Skipr, met focus op duurzaamheid, passende zorg, leiderschap, inspirerende praktijkvoorbeelden en innovaties.
De introductie van reablement leidde soms tot huilende zorgmedewerkers. Dat vertelt NNCZ-bestuurder Roeli Mossel. “Ze vroegen zich af wat dan nog de waarde van hun werk was.” Inmiddels verspreidt deze andere benadering van zorg zich als een olievlek door de noordelijke provincies.
Marta Sher/Getty Images/iStock

Vanuit de veranderende maatschappij- en zorgvisie

Registreren

2 REACTIES

  1. Ik kan dat vreselijke woord niet meer zien, nu als zwaar overbelaste mantelzorger van 3 personen, 2 personen waaronder moede van bijna 100 die ondanks sinds vallend onder WLZ eenzaam , wonend in totaal maar dan ook totaal ongeschikt huis .Waar je ook nog in gemeente Utrecht ondanks bewoners korting je 3 euro per uur aan parkeerkosten moet betalen ,Bezoekers betalen meer dan dubbele gevolg geen tot weinig bezoek, allemaal mensen ook op leeftijd ,Wij worden totaal niet gezien als lichamelijk , geestelijk en financieel in de steek gelaten mantelzorgers en de geliefden waar zij voor moeten zorgen,Wel geld in gemeente voor allerlei flauwekul
    heeft recht op U pas zit niets voor haar bij maar mag niet ingezet worden om parkeerkosten te dekken

  2. Lees alle reacties

Geef uw reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.