Artikel bewaren

U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties0

België heeft 7000 ziekenhuisbedden te veel

Bart Kiers is senior redacteur bij Zorgvisie en Skipr. Hij heeft geschiedenis gestudeerd in Amsterdam. Bart schrijft over de ggz, ziekenhuizen, medisch specialisten, ouderenzorg en wijkverpleging en doet af en toe onderzoeksjournalistiek.
Belgische ziekenhuizen moeten capaciteit afbouwen, want ze hebben een groeiend overschot aan bedden. Daarnaast moet er concentratie komen van laagvolume complexe operaties, verloskunde en radiotherapie. Het Federaal Kenniscentrum voor de Gezondheidszorg (KCE) adviseert minister Maggie de Block van Volksgezondheid een forse hervorming van de ziekenhuiszorg in België.

Hoeveel ziekenhuizen heeft België nodig in

Registreren

Geef uw reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.