Artikel bewaren

U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties0

RVS pleit voor één cao voor verpleegkundigen en verzorgenden

Bart Kiers is senior redacteur bij Zorgvisie en Skipr. Hij heeft geschiedenis gestudeerd in Amsterdam. Bart schrijft over de ggz, ziekenhuizen, medisch specialisten, ouderenzorg en wijkverpleging en doet af en toe onderzoeksjournalistiek.
Om de uitstroom van verpleegkundigen en verzorgenden te verkleinen is een andere waardering en erkenning van hun werk nodig. Verpleegkundigen en verzorgenden in ziekenhuizen, ouderenzorg, wijkverpleging, ggz en gehandicaptenzorg zouden voortaan onder één cao moeten vallen. Dat adviseert de Raad voor Volksgezondheid & Samenleving (RVS) in het advies ‘Applaus is niet genoeg’.

De jaarlijkse uitstroom van zorgverleners is

Registreren

Geef uw reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.