Werknemers van de huishoudelijke hulp van Thuiszorg Groningen in Marum hebben vanochtend om negen uur kort het werk neergelegd. Dat meldt het Dagblad van het Noorden. De 65 medewerkers zijn boos op de gemeente Marum die het contract met Thuiszorg Groningen opzegde. Marum is de enige gemeente die niet wil aanbesteden aan de nieuwe stichting die de zorg van Thuiszorg Groningen overneemt.
De huishoudelijke hulpen proberen met
Heel goed, eindelijk eens het nieuws dat de mensen in de zorg eens hun werk neerleggen. Dit moet meer gaan gebeuren.
Succes
Dag thuiszorgcolllega’s uit het Noorden. Ik hoop dat jullie actie succes oplevert, dat jullie je baan behouden en dat jullie cliënten hun vaste hulp niet kwijtraken.
Wij zijn hier in het zuiden ook al een half jaar aan het strijden om geen 20% salaris in te hoeven leveren, zie onze website http://www.everyoneweb.com/actiecomiteGkD
Maar het zijn zware strijden, over de ruggen van de laagstebetaalden en de hulpbehoevenden.
Ik hoop dat jullie het redden!
Marjan uit Maastricht