Artikel bewaren

U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties1

MST pakt sponsorgelden aan en laat financiering via ziekenhuis lopen

Wilbert Zuil studeerde economie en journalistiek, werkte daarna op de nieuwsredactie van NU.nl en bij ABN Amro. Hij bracht zijn journalistieke skills en kennis van de financiële sector mee naar de redactie van Skipr en Zorgvisie. Wilbert heeft een neus voor nieuws, en spit met plezier jaarverslagen en analyses door. Zijn onderwerpen: financiën, jeugdzorg en gehandicaptenzorg.
Medisch Spectrum Twente (MST) maakt een einde aan de ondoorzichtige sponsorgelden die medisch specialisten ontvangen van bedrijven voor wetenschappelijk onderzoek. Vanaf januari zullen alle gelden via het ziekenhuis zelf lopen, zo vertelt bestuursvoorzitter Jan den Boon, die spreekt van een nieuw tijdperk. "Hiermee bereik je transparantie en verlaag je de kans op beïnvloeding."

Dit markeert het einde van stichtingen

Registreren

1 REACTIE

Geef uw reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.