Artikel bewaren

U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties0

Umc’s overspoelen zorgprofessionals met onzinnige apps om werkplezier te verbeteren

Suzanne Bremmers is journalist bij Zorgvisie en Skipr. Ze heeft journalistiek in Utrecht en sociologie aan de Universiteit van Amsterdam gestudeerd. Suzanne schrijft vooral over de ziekenhuiszorg en heeft interesse in onderzoeksjournalistiek. Heeft u tips? Mail ze dan naar suzanne.bremmers@bsl.nl
In de universitair medische centra zijn er maar liefst 203 ‘interventies’ zoals apps, job crafting, mindfulness en coaching om zorgpersoneel te ondersteunen. Het overgrote deel daarvan is niet wetenschappelijk geëvalueerd. Dat moet anders, zegt verpleegkundig onderzoeker Amber Boskma van UMC Groningen.
Verpleegkundig onderzoeker Amber Boskma van UMC Groningen

De inventarisatie die Boskma en haar

Registreren

Geef uw reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.