Vanaf 1 oktober 2014 neemt hij de taken van de huidige waarnemend voorzitter Fred Plukker over. Plukker heeft tijdelijk de functie op zich genomen door vertrek van Rob Dillmann. Dillmann was tot 1 april 2014 bestuursvoorzitter, maar is na negen jaar Zaans Medisch Centrum overgestapt naar het Isala ziekenhuis.
Van der Kam
Van der Kam heeft een medische achtergrond en is momenteel bestuursvoorzitter van de Antonius Zorggroep, die bestaat uit het Antoniusziekenhuis in Sneek en Thuiszorg Zuidwest Friesland. Daarvoor heeft hij ervaring opgedaan in de gezondheidszorg zoals bestuursvoorzitter van Zorggroep Middenveld en directeur medische en verpleegkundige zaken in Isala Klinieken in Zwolle. Hij startte zijn loopbaan als huisarts.
Benoeming
Van der Kam vertelt over zijn benoeming: ‘De netwerkstrategie van het ZMC spreekt me erg aan en daarnaast bieden de nieuwbouwplannen en het samen met medische staf en medewerkers door ontwikkelen van kwaliteit en veiligheid een geweldig perspectief.’

Personalia
Hier vindt u de laatste wisselingen in raden van bestuur en raden van toezicht in zorginstellingen.
Bekijk het dossier