De gesprekken over een overname van het financieel wankele Ruwaard van Putten Ziekenhuis in Spijkenisse zijn in een vergevorderd stadium en bijna afgerond. Dat meldt persbureau Novum.
Welke partijen in beeld zijn, wil
U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan
Login of Maak een account aanWelke partijen in beeld zijn, wil
BSL Media & Learning
Varrolaan 114, 3584 BW Utrecht
Postbus 246, 3990 GA Houten
Vandaag 24juni is een ziekenhuis Failliet ! ! ! Met 40 , veertig miljoen euro’s schuld. De politiek heeft haar zin . De Zorg is nu duidelijk gefundeerd op het DRIJFZAND van de marktwerking en……zakt nu ook langzamerhand zelf in deze faillissements-poel. Verschrikkelijk voor de bestuurders en managers die nu helaas hun ontslagvergoedingen moeten innen . Gelukkig blijft er voor het personeel nog wel wat hout om op te bijten . Voor de onbetaalde rekeningen van de leveranciers geldt : dikke pusbult eigen schuld ? ?
Kunnen ook nog even de geweldig e bestuurders en raad van onbenulbezetters met namen genoemd worden , liefst met hun salarissen en vergoedingen en …..bonussen ? ?