Artikel bewaren

U heeft een account nodig om artikelen in uw profiel op te slaan

Login of Maak een account aan
Reacties0

‘Risicobeheersing belemmert zorgsector te versimpelen’

Suzanne Bremmers is journalist bij Zorgvisie en Skipr. Ze heeft journalistiek in Utrecht en sociologie aan de Universiteit van Amsterdam gestudeerd. Suzanne schrijft vooral over de ziekenhuiszorg en heeft interesse in onderzoeksjournalistiek. Heeft u tips? Mail ze dan naar suzanne.bremmers@bsl.nl
Risicobeheersing is in de zorgsector een belangrijke belemmering om overbodige regels af te schaffen. Dat het zo lang duurde voordat Carintreggeland de dubbele medicatiecontrole heeft kunnen afschaffen, komt volgens Marthijn Laterveer, initiatiefnemer van ‘Radicale vernieuwing zorg’, omdat de hele sector nog steeds bezig is met risicobeheersing. “Richtlijnen kun je in een namiddag invoeren, maar het duurt drie jaar om er weer vanaf te komen.”
ongecontracteerde zorgaanbieders ggz
Beeld: Mihsha Shutkevych_Getty Images_iStock

Laterveer heeft Carintreggeland gesteund tijdens het

Registreren

Geef uw reactie

Om te kunnen reageren moet u ingelogd zijn. Heeft u nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.